Warning: Declaration of QuietSkin::feedback($string) should be compatible with WP_Upgrader_Skin::feedback($string, ...$args) in /wp-content/plugins/ocean-extra/includes/wizard/classes/QuietSkin.php on line 12

Warning: PHP Startup: Cannot start session when headers already sent in /wp-content/plugins/wpforo/wpf-includes/class-notices.php on line 16
Powrót Five Stars VA -
Powrót Five Stars VA

Powrót Five Stars VA

Z ogromną przyjemnością chciałem wszystkich poinformować, że jedna z najlepszych linii w Polsce, po kilku latach zawieszonej działalności wraca na wirtualne niebo!
Rok 2018 przyniósł sporo zmian pod kątem symulacji. Na obu platformach na jakich działamy doszło do wielu istotnych zmian tak wizualnych, jak i organizacyjnych. Widząc ten potencjał, nie mogliśmy przejść obojętnie obok tematu. Z luźnie rzuconego hasła o wznowieniu działalności, przeszliśmy do czynów.

Wracamy pełni energii z nową stroną, oraz uwaga… z oddziałem naziemnym opartym na bazie symulatora Euro Truck Simulator. Zgadza się, Five Stars Airline znów wyznacza nowe standardy i jako pierwsi w Polsce, a być może i na świecie łączymy dwie pasje, w jednej wirtualnej firmie. Nasze samoloty niestety do wszystkich miast dotrzeć nie mogą, a ETS2 pozwala nam pominąć pośredników i samemu dostarczać cargo, do nawet najmniejszych miejscowości w Europie. 
Miedzy-platformowe eventy, to jest coś do tej pory niespotykanego i zdecydowanie podnosi fun z symulacji. Jak to wygląda w praktyce?
Firma Five Stars VA dostaje zlecenie na transport 200 ton cargo z Teneryfy, do Kouvola w Finlandii.  Niestety pobliskie lotniska nie są w stanie przyjąć naszych samolotów, a te w Helsinkach ma zarezerwowane wszystkie sloty na najbliższe kilka dni. Podejmujemy zatem decyzje, że ściągamy towar na lotnisko w Warszawie. Na terminalu cargo ładujemy na ciężarówki i wysyłamy drogą lądową do Finlandii. Aby wszystko było dobrze zorganizowane, zapewniamy pilotom i kierowcom łączność, oraz podgląd wizualny. W miarę możliwości służb, zamawiamy kontrolę powietrzną, oraz pilotów dla naszych kierowców. Całość dopełniają dwa systemy raportujące, abyśmy mogli chwalić się statystykami, oraz kompleksowo zarządzali całą flotą. 

Jeśli to co przeczytałeś zainteresowało Cie w jakiś sposób i chciałbyś się dowiedzieć czegoś więcej, zapraszamy na stronę o nas.

PS. na stronie brakuje jeszcze wielu materiałów, lub mogą pojawiać się błędy w działaniu, za co z góry przepraszamy. 
Pracujemy, aby w najbliższym czasie wyeliminować niedogodności
.

 

Dodaj komentarz

Close Menu