Warning: Declaration of QuietSkin::feedback($string) should be compatible with WP_Upgrader_Skin::feedback($string, ...$args) in /wp-content/plugins/ocean-extra/includes/wizard/classes/QuietSkin.php on line 12

Warning: PHP Startup: Cannot start session when headers already sent in /wp-content/plugins/wpforo/wpf-includes/class-notices.php on line 16
rekrutacja -

Rekrutacja

Masz już dość samotnych lotów i tras? Chcesz poznać ciekawych ludzi? A może rozpoczynasz swoją karierę z wirtualnym lotnictwem. lub truck’erką i szukasz ludzi, którzy Ci w niej pomogą? Co roczne spotkania integracyjne na lotniskach w całej Polsce, niesamowite wewnętrzne eventy, wspaniała przyjacielska atmosfera i stado pomocnych rąk

Five Stars VA to szansa na spotkanie ludzi, których łączy ta sama pasja, poszerzanie swoich umiejętności pod okiem doświadczonych pilotów i kierowców!

Flota na życzenie:  Scanie, MANy, Mercedesy, Boeingi, Embraery, Airbusy i inne samoloty, oraz ciężarówki tylko czekają abyś zasiadł za ich sterami i rozpoczął nową przygodę, wraz z załogą Five Stars VA! 

Czekamy na doświadczonych pilotów i kierowców, oraz na tych, którzy dopiero zaczynają poznawać tajniki wirtualnego transportu. 

Five Stars VA- Dołącz do nas już dziś i pomóż nam stać się potęgą na skale światową!

Piloci aplikujący do Five Stars Airline powinni już umieć:

  • bezpiecznie wystartować i wylądować
  • utrzymywać wskazaną wysokość, prędkość i kurs
  • wykonać zwrot na wskazany punkt nawigacyjny
  • wykonać podejście ILS
  • oraz mieć ukończone 18 lat

Dla nowych pilotów, którzy pragną rozwijać swoje umiejętności, linia prowadzi szkolenia przygotowujące do latania w sieci Vatsim oraz kursy z obsługi maszyn dostępnych w naszej flocie.

Kierowcy aplikujący do Five Stars Cargo powinni już umieć:

  • bezpiecznie włączać się do ruchu
  • wykonać parkowanie tyłem z naczepą • oraz mieć ukończone 18 lat 
  • znać podstawy Kodeksu Drogowego

Jeżeli zdecydowałeś się do nas dołączyć, wypełnij proszę poniższy formularz, a skontaktujemy się z Tobą, aby przeprowadzić proces rekrutacji.

Rekrutacja

*możesz wybrać oba stanowiska
Airbus A319, A320, A321
Boeing: B736, B737, B738, B739
Airbus: A332, A333
Airbus: A350 WBX
Boeing: B763
Boeing: B747, B748i
Napisz kilka zdań o sobie i odpowiedz na pytane: "Czy możesz nam coś dodatkowo zaoferować? Np. umiejętności graficzne, znajomość PHP, edycja video itp."
Close Menu